Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 14:50:57

Працівники філії ТОВ "Рекс Шуз Мейкер ЛТД" отримали допомогу по частковому безробіттю

22.06.2020   10:59Агенцiя

Через карантинні обмеження чимало підприємств зазнали величезних збитків внаслідок вимушеного зупинення діяльності. Тому допомога по частковому безробіттю, яку пропонує державна служба зайнятості на період карантину, є неабиякою підтримкою як для роботодавців, так і для найманих працівників. Насамперед, ця державна програма спрямована на збереження робочих місць.

Серед роботодавців Чернігівщини, які вже скористалися цією послугою служби зайнятості, філія ТОВ «Рекс Шуз Мейкер ЛТД». Це ринкоутворююче підприємство з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на виробництві жіночого шкіряного взуття та забезпечує роботою 168 людей. Розташоване воно в селі Виповзів Козелецького району, тому роботодавець дбає про підвіз працівників до місця роботи, а також належні умови праці.

З початком карантину підприємству довелося призупинити діяльність. Дізнавшись від фахівців Козелецької філії Чернігівського обласного центру зайнятості про можливість отримання фінансової допомоги, директорка підприємства Наталія Донець оперативно підготувала всі необхідні документи. Нині 97 працівників філії ТОВ «Рекс Шуз Мейкер ЛТД» вже отримали допомогу по частковому безробіттю за травень. На її виплату обласний центр зайнятості перерахував 223,5 тис. грн.

Нагадаємо, допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники середнього і малого бізнесу, а також фізичні особи-підприємці. Головна умова — своєчасна сплата ЄСВ за себе та найманих працівників протягом шести місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

За допомогою по частковому безробіттю можна звертатися до служби зайнятості протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва.
 

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини