Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 23:58:27

15 років за вбивство з корисливих мотивів

20.06.2020   08:54Агенцiя

Менський районний суд області підтримав позицію прокуратури та визнав винуватим жителя смт Березна у вчиненні злочинів, передбачених ст. ст. 115, 187, 190 Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагадаємо, у грудні 2019 році обвинувачений прибув до господарства жителів смт Березна, де дерев’яною палицею завдав декілька ударів по голові 82-річному чоловіку, а трохи згодом наніс смертельний удар ножем в грудну клітину.

Також зловмисник намагався вбити сина потерпілого, проте смерть останнього не настала з причин, що не залежали від його волі. При цьому обвинувачений намагався відшукати будь-які матеріальні блага для особистого збагачення, однак заволодів лише кишеньковим годинником, мобільним телефоном та грошовими коштами в розмірі 350 гривень.

Напередодні вбивства, користуючись добросусідськими відносинами з потерпілим, обвинувачений приходив повернути борг у сумі 200 грн. Маючи при собі сувенірну грошову купюру з написом «П’ятсот сувенірів», передав її чоловіку, який через свій похилий вік та поганий зір не розпізнав обману та віддав шахраю 300 гривень решти.

Наразі вирок законної сили не набрав.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.