Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 04:01:07

На автошляхах Чернігівщини додатково встановили знаки "дикі тварини"

18.06.2020   09:45Агенцiя

П’ять дорожніх знаків «Дикі тварини» з відповідними інформаційними табличками «Зона дії» встановлені на автодорогах міжнародного та державного значення Чернігівської області.

Зокрема, попереджувальні знаки встановлені на автомобільному шляху державного значення М-02, Е-101 (Кіпті – Бачівськ) біля поворотів до сіл Чемер і Розівка (Козелецький район). Також між селами Кіпті та Ягідне (Козелецький та Чернігівський райони) і перед селищем Ріпки на автодорозі міжнародного значення М-01 (Київ – Чернігів – Нові Яриловичі).

До слова, саме на цих ділянках навесні цього року трапилися аварійні ситуації, в результаті чого загинули або постраждали лосі, які належать до червонокнижних тварин.

Зазначені знаки встановлені в місцях переходів диких тварин, аби зменшити кількість аварійних ситуацій. Робота проведена Службою автомобільних доріг в області за рішенням робочої наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко на початку травня цього року.

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.