За минулу добу в області зафіксовано +13 нових випадків захворювання covid-19
ПЛР-дослідження підтвердило інфікування у 4 жителів Чернігова та 5 з Чернігівського району Також виявлено по одному хворому у Бобровицькому, Ніжинському, Семенівському районах та у Прилуках. Прилучанина госпіталізовано, решта лікуються амбулаторно.
У Чернігові одужали та виписані з лікарні четверо пацієнтів.
Загалом підтверджених діагнозів COVID-19 в області – 446, з них:
- 118 пацієнтів одужали;
- 272 перебуває на амбулаторному лікуванні;
- 41 госпіталізовано до закладів охорони здоров'я;
- 5 переведено на лікування за місцем проживання (5- Куликівський район);
- 8 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 2-м. Чернігів);
- 2 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19 (м.Чернігів).
За минулу добу обласним лабораторним центром проведено 199 ПЛР-дослідження.

Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression