Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 серпня, 09:22:11

Споживачам повернуто кошти за неякісний товар та послуги

17.06.2020   12:21Агенцiя

Управління захисту споживачів є структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, яке здійснює державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.

Фахівці управління постійно перевіряють додержання суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері  торгівлі і послуг, вимог законодавства про захист прав споживачів, а також правил торгівлі та надання послуг. Відповідно до повноважень здійснюють планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про захист прав споживачів. 

Позапланова перевірка суб’єкта господарювання відбувається на підставі звернення громадян.

До фахівців управління звернулися споживачі щодо відмови суб’єктами господарювання повернути кошти за  придбані з дефектами вхідні металеві двері та проведення на СТО неякісного ремонту автомобіля.

За результатами розгляду звернень, споживачам повернуто кошти у сумі 13500 грн. та 6000 грн. відповідно.

Управління захисту споживачів повідомляє, що у телефонному режимі або на особистому прийомі споживач щоденно має змогу проконсультуватися щодо своїх прав, щоб мати змогу їх захистити у визначеному законом порядку.

При особистому зверненні споживачам надається допомога у складанні письмових претензій до суб’єктів господарювання, по кожному окремому випадку надаються роз’яснення щодо прав споживача, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

Звернення споживачів Головне управління Держпродспожив-служби в Чернігівській області приймає за адресою: вул. 1-го Травня 180, м. Чернігів (тел. 601-900).
Управління захисту споживачів знаходиться за адресою: вул. Коцюбинського, 41-а, м. Чернігів (тел. 678-613).

Останні новини Чернігівщини

Денис Фаворов залишає Десну

Денис Фаворов залишає Десну 09:02

Футбольний клуб Десна та капітан команди Денис Фаворов вирішили не продовжувати співпрацю. По завершенню контракту Денис перейшов до складу луганської "Зорі".

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 серпня до 8:00 10 серпня 2020 року.

Jazz in Kiev Band & Laura Marti знову підкорили чернігівських глядачів

Jazz in Kiev Band & Laura Marti знову підкорили чернігівських глядачів 08:41

Коли рік тому, у липні 2019 року, Jazz in Kiev Band & Laura Marti вперше виступили на одному з найпопулярніших концертних майданчиків Чернігова – у затишному дворику обласного філармонійного центру, підкоривши любителів джазу – «музики вільних людей», натхненник колективу Олексій Коган пообіцяв обов’язково повернутися на цю маленьку сцену, яка так припала музикантам до душі.

45 га земель сільськогосподарських угідь повернуто у розпорядження держави

45 га земель сільськогосподарських угідь повернуто у розпорядження держави 08:24

Органами прокуратури області встановлено низку порушень вимог законодавства при використанні громадянами права на безоплатну приватизацію земель.

Поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві співмешканки

Поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві співмешканки 08:11

У результаті низки оперативних заходів співробітники Управління карного розшуку поліції Чернігівської області затримали на Київщині чоловіка, якого обґрунтовано підозрюють у вбивстві.