Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 08:34:12

Споживачам повернуто кошти за неякісний товар та послуги

17.06.2020   12:21Агенцiя

Управління захисту споживачів є структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, яке здійснює державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.

Фахівці управління постійно перевіряють додержання суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері  торгівлі і послуг, вимог законодавства про захист прав споживачів, а також правил торгівлі та надання послуг. Відповідно до повноважень здійснюють планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про захист прав споживачів. 

Позапланова перевірка суб’єкта господарювання відбувається на підставі звернення громадян.

До фахівців управління звернулися споживачі щодо відмови суб’єктами господарювання повернути кошти за  придбані з дефектами вхідні металеві двері та проведення на СТО неякісного ремонту автомобіля.

За результатами розгляду звернень, споживачам повернуто кошти у сумі 13500 грн. та 6000 грн. відповідно.

Управління захисту споживачів повідомляє, що у телефонному режимі або на особистому прийомі споживач щоденно має змогу проконсультуватися щодо своїх прав, щоб мати змогу їх захистити у визначеному законом порядку.

При особистому зверненні споживачам надається допомога у складанні письмових претензій до суб’єктів господарювання, по кожному окремому випадку надаються роз’яснення щодо прав споживача, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

Звернення споживачів Головне управління Держпродспожив-служби в Чернігівській області приймає за адресою: вул. 1-го Травня 180, м. Чернігів (тел. 601-900).
Управління захисту споживачів знаходиться за адресою: вул. Коцюбинського, 41-а, м. Чернігів (тел. 678-613).

Останні новини Чернігівщини

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською 16:10

16 відповідей про 16 січня. З цього дня всі послуги мають надаватися українською.

Виявлено 275 нових випадки COVID-19

Виявлено 275 нових випадки COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 січня в області зафіксовано 275 нових випадків COVID-19.

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності 12:23

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності говорили 14 січня під час тематичного семінару, організованого Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік 12:01

14 січня відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР.

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж 11:48

За минулу добу на території Чернігівської області виникло 5 пожеж, з яких 4 у приватному житловому секторі громадян та 1 на об'єкті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини