Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 08:42:01

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

17.06.2020   10:03Агенцiя

16 червня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Члени виконавчого комітету розглянули 12 питань порядку денного.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко інформував присутніх з питання «Про порядок перевезення пільгових категорій населення в м.Прилуки пасажирським автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування».

Міський голова Ольга Попенко зазначила, що на минулому тижні, 9 червня, перевізники ініціювали зустріч та звернулися до міської ради за допомогою, адже в умовах карантину та запроваджених державою обмежень виникає ряд проблем для роботи сфери обслуговування: зменшився пасажиропотік на автобусних маршрутах міста.

У ході обговорень члени виконавчого комітету прийняли рішення суб’єктам господарської діяльності, що здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, з 17 червня 2020 року до завершення карантинних обмежень, забезпечити перевезення пасажирів, які згідно чинного законодавства України користуються правом на пільговий проїзд (крім пільгових категорій, затверджених рішенням виконавчого комітету від 02.06.2015 №212 «Про організацію перевезення громадян пільгових категорій на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Прилуки») в кількості 20% від кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

Ольга Попенко наголосила на тому, що дані зміни будуть впроваджені лише на період карантину.

Олександр Сивенко також доповів з питання «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Прилуки». Члени виконкому ухвалили рішення про проведення 6 серпня 2020 року конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Прилуки.

Також затверджено перелік міських маршрутів, що уносяться на конкурс:
    №3А «вул. Густинська - Залізничний вокзал»
    №4А «Школа №13 - Військове містечко №12»
    №5А «Дослідна - Комунгосп - Залізничний вокзал»
    №13 «ПУТТ - Залізничний вокзал - Дослідна»
    №18 «Івушка - селище Будмаш»
    №16А «Військове містечко №12 - Тваринмаш»
    №22 «Залізничний вокзал - Школа №13»
    №25 «Дослідна - Нафтовик»
    №26 «273 квартал - вул. Житня - Дослідна»
    №35 «273 квартал - Івушка»

У ході засідання члени виконавчого комітету також заслухали начальника відділу комунальної власності міської ради Олену Яценко, яка доповіла поінформувала присутніх стосовно питання передачі на баланс комунального підприємства «Послуга» Прилуцької міської ради об’єкту «Громадська вбиральня в центральній частині м. Прилуки Чернігівської області (17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська)».

Також члени виконавчого комітету розглянули наступні питання:
    Про нагородження.
    Про виділення коштів для преміювання.
    Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги.
    Про виділення коштів.
    Про розміщення зовнішньої реклами.
    Про утворення постійно діючої громадської житлової комісії по контролю за розподілом житла при виконавчому комітеті у новому складі.
    Про взяття безхазяйного майна на облік.
    Про продовження терміну дії ордера.

Члени виконавчого комітету заслухали й обговорили усі питання порядку денного та ухвалили по них відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською 16:10

16 відповідей про 16 січня. З цього дня всі послуги мають надаватися українською.

Виявлено 275 нових випадки COVID-19

Виявлено 275 нових випадки COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 січня в області зафіксовано 275 нових випадків COVID-19.

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності 12:23

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності говорили 14 січня під час тематичного семінару, організованого Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік 12:01

14 січня відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР.

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж 11:48

За минулу добу на території Чернігівської області виникло 5 пожеж, з яких 4 у приватному житловому секторі громадян та 1 на об'єкті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини