Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 14:37:39

Держінспектори на варті охорони природи

27.09.2012   10:38

Під час рейдової перевірки по контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у галузі охорони та збереження тваринного світу Держекоінспекцією у Чернігівській області виявлено браконьєрські знаряддя лову тварин – 6 петель та 3 ловушки.

Держінспектори на варті охорони природи

Держінспектори на варті охорони природи

Знаряддя були встановлені у лісі на місці так званих “звірячих троп”.
Таким чином Державним інспекторам з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області вдалося вберегти тварин та попередити їх варварське знищення.
На жаль, вистежити браконьєрів та затримати їх не вдалось можливим.

Вилучені браконьєрські знаряддя, відповідно до вимог ст. 52-1 Закону України “Про тваринний світ”- знищені.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 85 ч. 1 КУпАП за порушення правил використання об’єктів тваринного світу передбачена адміністративна відповідальність, а саме порушення правил полювання (полювання забороненим знаряддям) тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 6 до 16 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102 – 1020 грн.) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від 30 до 90 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 – 1530 грн.)

Тож, Держекоінспекція у Чернігівській області закликає громадян бережно ставитися до тваринного світу і не допускати порушення природоохоронного законодавства, а у разі виявлення фактів браконьєрства – звертатись за телефонами: (0462) 651-362; 4-22-10.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.