Чернігівський район: під час пожежі житлового будинку загинула людина
13 червня о 23:48 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку в с. Киселівка Чернігівського району.
За викликом до місця пригоди прибуло два відділення 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини з м. Чернігова. На цей час відбувалося горіння в одній з кімнат будинку, а в оселі спостерігалося щільне задимлення. В апаратах захисту органів дихання та зору рятувальники приступили до гасіння пожежі.
Під час проведення розвідки вогнеборці виявили тіло господаря 1959 року народження. Нажаль, врятували йому життя вже було запізно. Надзвичайники о 00:10 пожежу локалізували та о 00:17 остаточно її ліквідували.
Внаслідок пожежі вогнем знищено ліжко та майно господаря, пошкоджено внутрішнє облицювання стін на загальній площі 9 м. кв.
На даний час причина пожежі встановлюється. Розслідування по даному факту проводять правоохоронні органи.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.