Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 21:40:52

У Чернігові рятувальники витягли автівку з р. Стрижень

13.06.2020   12:36Агенцiя

12 червня о 21:28 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що у річку Стрижень, яка протікає обласним центром, з берега самовільно з’їхав автомобіль «Skoda Octavia Tour» і затонув.

Сьогодні, 13 червня, на місце пригоди прибули рятувальники та працівники обласної рятувальної станції №1 у складі 10 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки.

За допомогою тросу автівку було піднято з води та відбуксировано на пологий берег. На щастя під час події ніхто не постраждав.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини