Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 12:16:10

Ніжин: у пологовому будинку презентували нове медичне обладнання

13.06.2020   12:26Агенцiя

12 червня міський голова Анатолій Лінник разом з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігорем Алєксєєнком здійснили робочий візит до Ніжинського пологового будинку.

Генеральний директор комунального некомерційного підприємства "Ніжинський міський пологовий будинок" Валерій Якуба презентував нове сучасне медичне обладнання, придбане за кошти міського бюджету: біполяр – використовується під час операцій для з’єднання судин та припинення кровотеч, гістерорезектоскоп – дозволяє здійснювати малоінвазивні операції, а також дороговартісний апарат для вимірювання слуху у новонароджених.

Відтепер з даним обладнанням буде працювати медичний персонал пологового будинку. Анатолій Лінник зазначив, що придбання сучасного медичного обладнання дасть змогу в умовах реформи заробляти гроші, заключати додаткові пакети, залучати фахівців, конкурувати серед інших медичних закладів, мати більший попит серед пацієнтів не тільки місцевих громадян, а й з інших регіонів, де їм на сучасному рівні будуть надані якісні медичні послуги. Анатолій Валерійович поінформував, що презентовані придбання – не останні і незабаром пологовий будинок поповниться іншим новим сучасним обладнанням.

По закінченні візиту Валерій Якуба показав керівництву міста кімнати з новими ліжками та іншими меблями, придбаними коштом міського бюджету.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.