Готовність підприємств області до опалювального періоду обговорили у Чернігівській ОДА
Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства Чернігівської області до осінньо-зимового періоду йшлося на нараді, яку провів Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації.
В обговоренні проблем та перспектив газового господарства області взяли участь Володимир Кривенко, директор Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації та Алла Ярова, голова правління АТ «Чернігівгаз».
Учасники розглянули стан підготовки об’єктів газового господарства до опалювального періоду та ситуацію з розрахунками споживачів. Також важливим є питання оснащення комерційних вузлів обліку природного газу закладів бюджетної сфери засобами дистанційної передачі даних відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем.
- Дане питання знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації. Наразі з 425 закладів в Чернігівській області, на яких лічильники повинні бути обладнані засобами дистанційної передачі даних, роботи завершено на 256 об’єктах, а це – 60,2% від загальної кількості. Потребують облаштування засобами 169 закладів бюджетної сфери, - підкреслив Віталій Загайний.
За словами Володимира Кривенка, необхідно пришвидшити розробку та погодження проєктної документації щодо оснащення приладів обліку, а також врегулювати питання щодо розпломбування вузла обліку природного газу котельні КП «Прилукитепловодопостачання» повул. Київській 200/1 для його реконструкції та облаштування засобами дистанційної передачі.
- Дана ситуація може виплинути на вчасність початку опалювального періоду 2020/21 років. Підприємству необхідно виконати реконструкцію вузлів обліку газу та облаштувати їх засобами дистанційної передачі даних 5 найбільших котелень, - підкреслив він.
Алла Ярова поінформувала про діяльність АТ «Чернігівгаз» та план розвитку газорозподільної системи. За її словами, система газопостачання Чернігівщини складається з 13,8 тис. км газопроводів, 2156 газорегуляторних пунктів, 942 станції катодного захисту. На даний час в області газифіковано 658 населених пунктів із 1510, що становить 43,6%.
Голова правління АТ «Чернігівгаз» зазначила, що для якісного і оперативного обслуговування населення функціонують сервісні центри та консультативні центри.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.