До суду скеровано обвинувальний акт щодо жителя Чернігова за збут наркотичних засобів
Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом збуту місцевим мешканцем особливо небезпечних наркотичних засобів, вчиненого повторно, та закінченому замаху на незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненого повторно (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 307 КК України).
Прокуратурою висунуто обвинувачення жителю м.Чернігова, 1996 року народження, в тому, що починаючи з квітня 2020 останній з метою збуту наркотичних засобів, з корисливих мотивів, залишав в раніше обумовлених місцях на території м.Чернігова згортки фольги з наркотичними засобами.
Однак, під час чергової спроби збуту наркотичних речовин був затриманий працівниками поліції
Довідково: ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression