Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 08:58:44

В області +20 нових випадків коронавірусу

12.06.2020   12:43Агенцiя

ПЛР-дослідження виявило інфікування у п'яти жителів Чернігова (з них один на госпіталізації), у трьох осіб з Прилук та у двох з Прилуцького району. По одному хворому в Ніжинському, Куликівському, Менському та Носовському районах. Усі вони лікуються амбулаторно.

Також, ПЛР-тест виявив інфікування covid-19 у шести хворих з Чернігівського району, які перебували на госпіталізації у районній лікарні.

Наразі в області одужали четверо пацієнтів (двоє з Куликівського району, двоє з Чернігова), з них трьох виписали з лікарні.

Загалом в області 369 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

З них:
- 107 пацієнтів одужали;
- 215 хворих лікуються амбулаторно;
- 33 пацієнтів госпіталізовані;
- 5 переведені на лікування за місцем проживання (5- Куликівський район);
- 7 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 1-м. Чернігів);
 - 2 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19 (м.Чернігів).

За минулу добу обласним лабораторним центром проведено 281 ПЛР-дослідження.

Останні новини Чернігівщини

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини