Прокуратура звернулася з першим позовом щодо незаконного відчуження земель на території парку "Міжрічинський"
Ніжинська місцева прокуратура звернулась до суду із позовом, в якому вимагає повернути державі земельну ділянку площею 2 га, що знаходиться на території парку «Міжрічинський».
Нагадаємо, у квітні 2020 року прокуратура виявила, що частина земель парку «Міжрічинський» площею понад 300 га передана службовими особами Головного управління Держгеокадастру в області у приватну власність фізичних та юридичних осіб.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України.
Наразі прокуратура вимагає визнати недійсним наказ та скасувати державну реєстрацію прав на земельну ділянку площею 2 га, яка належить фізичній особі. Щодо решти земель площею 309 га завершується підготовка документів для подальшого вжиття заходів представницького реагування.
Довідково: Міжрічинський регіональний ландшафтний парк є найбільшим природним парком в Україні, який розташований на півночі країни між річками Дніпром та Десною на території Чернігівської області.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.