У Чернігові зараз працюють усі дитсадки
Дитячі садочки Чернігова зараз відвідує 25% вихованців – саме стільки дітей було в них у п’ятницю минулого тижня. Це 2 тис.800 дітей з 11 тис.100 записаних.
Такі цифри повідомив керівник міського управління освіти Василь Білогура сьогодні на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді. Разом з тим, працюють усі дитячі садочки й очікують поступового збільшення кількості дітей. Усіх належних заходів безпеки працівники дотримуються, запевнив він.
Загальна кількість працівників у днз Чернігова – близько 3 тисяч чоловік (з них близько 1500 педагогів і решта – технічний персонал). Тобто поки що в них практично 1 працівник на 1 дитину. Це теж проблема, яку управлінню освіти надалі доведеться врегульовувати, зазначив на нараді чернігівський міський голова.
У той же час, він публічно вже вкотре відверто сказав про те, що технічної можливості робити всьому персоналу дитсадків постійно ПЛР-тестування на COVID-19 у місті немає. Тому небезпека вогнищевого зараження в межах закладу теоретично залишається. «Я це кажу, щоб чернігівці усвідомлювали ці ризики», - наголосив він.
Тому, як і раніше, батькам рекомендується приймати рішення про відвідування їх дитиною дитсадка в тому разі, якщо можливості залишити її вдома з кимось із сім’ї немає.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.