Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 12:14:48

Пом'якшення карантину: в Україні відкриваються бази відпочинку і санаторії

10.06.2020   08:36Агенцiя

10 червня Україна переходить до чергового етапу пом’якшення карантину – серед іншого, в країні зможуть відновити роботу санаторії, будинки та бази відпочинку.

Такі установи знову відкриються лише в тих регіонах, де дотримані всі три критерії для ослаблення карантину. Подібним чином система адаптивного карантину діє і для скасування інших обмежень на кожному етапі.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов раніше нагадав, що їхня робота повинна відповідати новим рекомендаціям МОЗ:
    всім співробітникам перед початком зміни повинні вимірювати температуру;
    на вході необхідно розмістити інформаційні матеріали про пандемію коронавірусу;
    на базі відпочинку слід забезпечити вільний доступ до антисептиків і дезінфікуючих засобів;
    відпочиваючі повинні носити маски за межами номерів (всередині будівлі);
    адміністрація повинна організувати реєстрацію відвідувачів так, щоб не допускати черг і скупчення відпочиваючих;
    шезлонги на пляжі повинні бути розміщені з урахуванням соціальної дистанції;
    харчування має здійснюватися в номерах, ресторанах, обідніх залах тільки по системі попередніх замовлень;
    особи, у яких виявили симптоми ГРВІ, повинні бути ізольовані, а в разі багатомісного розміщення ізоляції підлягають всі, хто проживав спільно.

Дитячі табори поки не відкривають – рішення про це буде прийматися окремо, оскільки в таких закладах в літній період є ризик спалаху кишкових інфекцій.

Раніше  головний санлікар і заступник голови МОЗ Віктор Ляшко заявив, що Кабмін на наступному засіданні має намір послабити карантинні обмеження у сфері туризму. Також у рамках послаблення карантину відкриють пункти пропуску з ОРДЛО.

МОЗ не рекомендує відновлювати роботу дитячих таборів.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

Жінки освоюють «чоловічі» професії…

Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34

Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини