Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 06:58:31

В Ріпкинському районі поліція вилучила незареєстровану рушницю

10.06.2020   07:55Агенцiя

Житель одного з сіл району, перебуваючи в нетверезому стані, влаштував у себе на подвір’ї стрільбу з незареєстрованої мисливської рушниці. Поліція склала на порушника два адміністративні протоколи.

8 червня до поліції надійшло повідомлення про стрільбу в садибі місцевого жителя. На місце події прибула слідчо-оперативна група Ріпкинського відділення поліції.

Під час спілкування з господарем правоохоронці з’ясували, що чоловік відзначив вихідний випивкою та «святковою» стрільбою в повітря. На щастя, внаслідок цього ніхто не постраждав. 

Хазяїн визнав, що його мисливська гладкоствольна рушниця не зареєстрована належним чином, як того вимагає закон. Поліція вилучила у нього рушницю та набої і направила їх на експертизу.

На порушника правоохоронці склали адміністративні протоколи за статтями 174 та 190 КУпАП - стрільба з вогнепальної зброї в населених пунктах та порушення порядку зберігання вогнепальної зброї без відповідного документа дозвільного характеру. «Стрільцю» загрожує штраф у розмірі від 1700 до 2550гривень.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв