Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 12:06:55

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

06.06.2020   13:08Агенцiя

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 червня погодив черговий список таких сімей. Тож у червні одноразову матеріальну допомогу від міста на загальну суму 1,6 млн грн отримають 164 чернігівські сім’ї з немовлятами.

А саме:
    64 сім’ї - по 5 тис.грн на першу дитину – на загальну суму 320 тис.грн;
    79 сімей - по 10 тис.грн на другу дитину – на загальну суму 790 тис.грн;
    17 сімей - по 20 тис.грн на третю дитину – на загальну суму 340 тис.грн;
    2 сім’ї при народженні двійні - на загальну суму 60 тис.грн;
    1 сім’я при народженні трійні – на загальну суму 60 тис.грн;
    1 сім’я, яка взяла під опіку двох дітей, маючи власну дитину - на загальну суму 30 тис.грн.

Міська Програма розроблена за ініціативи чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, і направлена на покращення демографічної ситуації в місті.

Матеріальна допомога при народженні видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в місті Чернігові.

Пакет документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, батьки подають до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул.Шевченка,9).

Нагадуємо, що звернутися за допомогою можна протягом року з дня народження дитини.

Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року №23/VII-3 зі змінами №27/VII-6, №35/VII-15.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

 Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області

Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51

Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression