Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 червня до 8:00 6 червня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 5 дорожньо-транспортних пригод та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 4 особи постраждали.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
В м.Чернігові по вул.Самоквасова, 18 о 14 год. 40 хв. 05 червня стався порив водопроводу холодної води. Без постачання холодної води залишились мешканці п’ятиповерхового будинку (96 квартир). Гаряча вода подається. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами КП "Чернігівводоканал".
Дорожньо-транспортні пригоди – 5:
- в смт Варва по вул. Перекопівській, 11А близько 14 год. 30 хв. 04 червня водій мопеда марки YAMAHА не справився з керуванням та здійснив зіткнення з електроопорою, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження.
- в м. Носівка по вул. Вокзальній біля будівлі банку «Приват» о 21 год. 40 хв. 04 квітня водій автомобіля АUDІ здійснив наїзд на велосипедистку. Внаслідок пригоди велосипедистка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до КНП «Носівська центральна районна лікарня».
- в с. Великий Щимель Сновського району о 08 год. 17 хв. 05 червня водій автомобіля RENAULT МЕGАNE не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, внаслідок чого здійснив виїзд за межі дороги та перекинувся. Водія отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до КНП «Сновська центральна районна лікарня».
- на автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі в смт Козелець (біля повороту на вул. Р.Богомольців) о 18 год. 20 хв. 05 червня водій автомобіля SмаRт не впоралася з керуванням та здійснила наїзд на металевий відбійник. Внаслідок пригоди водій отримала тілесні ушкодження та була доставлена до КНП «Козелецька центральна районна лікарня».
- в м.Чернігові по вул. Толстого біля будинку №132 о 21 год. 55 хв. 05 червня водій автомобіля ЗАЗ 110207 здійснив наїзд на пішохода (особа встановлюється), який переходив проїжджу частину дороги в невстановленому місці. Внаслідок пригоди пішохід від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці ДТП.
Пожежі в житловому секторі – 3:
- в м. Чернігові по проспекту Перемоги, 21 о 18 год. 25 хв. 05 червня сталася пожежа на балконі квартири №108 дев'ятиповерхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено майно. Причина пожежі - встановлюється.
- в с. Марківці Бобровицького району в господарстві по вул. Довженка, 76 о 22 год. 49 хв. 05 червня сталася пожежа господарчої будівлі (4х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття на площі 5 кв. м. Причина пожежі встановлюється.
- в с.Велика Дорога Ніжинського району в господарстві по вул. Шевченка, 107 о 22 год. 50 хв. 05 червня сталася пожежа житлового будинку (7х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна) та господарчої будівлі (5х12 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю господарчої будівлі та пошкоджено майно в житловому будинку. Причина пожежі та збиток встановлюються.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 5 червня до 20 години 06 червня очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий дощ, вдень короткочасний дощ, гроза, подекуди град. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с Температура вночі 11-16º, вдень 23-28º тепла.
По м. Чернігову. Мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 13-15º, вдень 25-27º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45
Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні
У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34
Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.
Академічний камерний хор — до 85-річчя Любомира Боднарука 10:30
Музична громада країни вшанувала пам’ять видатного митця і педагога, заслуженого діяча мистецтв України, заслуженого працівника культури України, кавалера ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, Почесного громадянина Чернігова Любомира Боднарука.
Незаконна риболовля обійдеться порушнику з Чернігівщини у понад 80 тис.грн 09:59
Другого червня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55
Протягом минулої доби зареєстровано 6 пожеж.