Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету
4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.
До порядку денного було включено 10 проектів рішень:
Про погодження матеріалів судової будівельно-технічної експертизи;
Про затвердження «Схеми розміщення (перенесення) паркової скульптури «Бернесу» та встановлення літньої сцени в сквері «Театральний» м. Ніжина»;
Про надання повноважень посадовим особам комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» на складання протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
Про створення прийомної сім’ї та влаштування дітей;
Про розгляд матеріалів опікунської ради;
Про затвердження акта про вирішення земельного спору (м. Ніжин, вул. Прилуцька);
Про відзначення Грамотою виконавчого комітету Ніжинської міської ради;
Про затвердження Положення про надання платних послуг за використання мініфутбольного поля з улаштуванням штучного покриття та огородження по вул. Полковника Розумовського,5 (ст..Спартак), Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради для організації і проведення фізкультурно-спортивних та спортивно-видовищних заходів»;
Про дострокове припинення дії договору на тимчасове користування місцем розташування зовнішнього рекламного засобу (реклами);
Про послаблення протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Ніжинської МОТГ.
На початку засідання міський голова від себе особисто та від усього виконавчого комітету привітав Євгена Луняка (члена виконавчого комітету) з Днем народження.
До проекту рішення «Про затвердження «Схеми розміщення (перенесення) паркової скульптури «Бернесу» та встановлення літньої сцени в сквері «Театральний» м. Ніжин» дала роз’яснення начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор Вікторія Мироненко. Згідно з розробленою та погодженою на архітектурно-містобудівній раді м. Ніжина схеми, паркову скульптуру Марка Бернеса змістять лівіше, а також встановлять літню сцену для проведення масових заходів.
Під час засідання всі проекти рішень були детально вивчені та затверджені.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.