У Чернігові демонтують ще дев’ять незаконних кіосків
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 червня надав дозвіл на демонтаж дев’яти об’єктів, які використовуються наразі без законних підстав.
Як відомо, в Чернігові затверджені Правила благоустрою міста. Згідно з цими Правилами кіоски віднесені до тимчасових споруд. У разі виявлення незаконного розміщення тимчасових споруд, малих архітектурних форм, рекламних засобів, іншого майна, такі об’єкти підлягають демонтажу.
Крім того, у місті взятий курс на звільнення зупинок громадського транспорту від торгівельних кіосків і поетапне встановлення на всіх зупинках міста однакових прозорих павільйонів затвердженого зразка.
Тож, демонтажу підлягають торгівельні кіоски на зупинках громадського транспорту за адресами:
вулиця Рокоссовського, поруч із будинком 15;
вулиця Любецька, поруч із будинком 11-а;
проспект Миру, зупинка «Обласна лікарня»;
вулиця Доценка, поруч із будинком №6;
вулиця Любецька, поруч із будинком №76.
Ці об’єкти розміщені без наявних документів, що підтверджують право користування земельними ділянками.
По вулиці Михалевича, поруч з будинком №7, теж виявили торгівельний кіоск, який використовується без дозвільних документів на право користування земельною ділянкою.
Демонтажу також підлягає комерційний кіоск по вул.Текстильників, поруч з будинком №5, оскільки фізичній особі-підприємцю відмовлено у поновленні договору оренди цієї земельної ділянки (п. 51 рішення Чернігівської міської ради від 30 квітня 2020 року № 53/VII-23 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам»).
Крім того, 22 травня на засіданні комісії з погодження розміщення тимчасових об’єктів на об’єктах благоустрою відмовили двом іншим фізичним особам-підприємцям у продовженні строку користування тимчасовими об’єктами по вулиці Рокоссовського,15.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16
8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.
9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13
День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.