До суду скеровано обвинувальний акт відносно місцевого мешканця за крадіжки віскі та кави
При спробі викрасти чергову пляшку віскі, чоловік був затриманий на виході з магазину службою охорони.

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1, ч.2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно).
Прокуратурою висунуто обвинувачення жителю м.Чернігова, 1968 року народження, котрий з метою особистого збагачення, протягом травня 2020 року вісім разів навідувався до місцевих маркетів та здійснював крадіжки віскі та натуральної кави із торгівельних полиць, чим спричинив матеріальну шкоду на суму понад 2500 грн.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.