Відбулася 69 (позачергова) сесія Прилуцької міської ради
1 червня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання 69 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.
На порядок денний було винесено одне питання «Про зміни бюджетних призначень міського бюджету».
Доповідала з даного питання начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.
Також інформацію доповнював начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Олег Созінов.
У ході засідання депутати заслухали доповідачів та одноголосно прийняли рішення.
Також сьогодні депутати заслухали інформацію директора КП “Прилукитепловодопостачання” міської ради Андрія Гавриша стосовно наявної заборгованості.
На разі загальна сума заборгованості (зі штрафами та пенею) «Прилукитепловодопостачання» за спожитий природний газ станом на 19 травня поточного року перевищує 26 мільйонів гривень.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.