Двох осіб судитимуть за розбійний напад
За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області завершено розслідування кримінального провадження стосовно двох осіб, які обвинувачуються у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному з насильством та проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).
За даними слідства, 15 лютого 2020 року двоє обвинувачених проникли до будинку у с. Калиновиця Варвинського району та спричинили господарці тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.
В подальшому, користуючись її безпорадним станом, заволоділи грошима у сумі 20 тисяч доларів США, золотими прикрасами, біжутерією та продуктами харчування.
Окрім того, один із зловмисників прихопив із собою паспорт потерпілої для виїзду за кордон.
Відтак, прокурорами скеровано до суду обвинувальний акт стосовно одного фігуранта за ч. 3 ст. 187 КК України, іншого – за ч. 3 ст. 187, ч. 3 ст. 357 КК України.
У разі доведення вини особам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Наразі вони перебувають під вартою.
Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.