Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 13:10:23

Зловмисники залишили без газу село Зайці Чернігівського району

30.05.2020   09:48Агенцiя

Без газу 85 споживачів.

Невстановлені особи закрили засувку на міжселищному газопроводі біля села Зайці Чернігівського району. Через це газопостачання до села припинилося.

Служба контролю за виробництвом проводить обстеження наземних та підземних газопроводів.

Оскільки повторний пуск газу - це трудомісткий процес, який потребує відключення газу у кожного споживача, перевірки газопроводів та повторного підключення газу – швидше за все жителі с. Зайці залишаться без газу до понеділка через чиєсь шкідництво.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини