Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 00:37:10

На ділянці ремонту Р-83 буде влаштовано понад 4,5 тисячі метрів нової пішохідної зони

28.05.2020   12:17Агенцiя

В рамках поточного середнього ремонту дороги "Р-83. Під'їзд до смт Березна" буде влаштовано понад 4500 метрів пішохідних доріжок.

У Кучинівці вже встановлюють бортові камені та влаштовують щебенево-піщану основу нової пішохідної зони.

Ширина доріжок - близько 1,5 метри. Разом з тим, облаштовуються і зупинкові та посадкові майданчики. Їх буде 12.

Нагадуємо, що в Сновському районі між селами Кучинівка та Рогізки ремонтується ділянка регіональної автотраси Р-83 протяжністю 11,5 кілометрів (км 4+000 - 15+500).

Нині підрядник "ШРБУ-82" завершив роботу із вирівнюючим (нижнім) шаром асфальтобетонного покриття проїзної частини. За сприятливих погодних умов почне укладати і верхній шар.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини