У Борзнянському районі невідомі особи незаконно зрубали 663 дерева
Особи порушників не встановлено.

Державною екологічною інспекцією у Чернігівській при проведенні заходів державного нагляду (контрою) щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства, за зверненням Плисківської сільської ради, виявлено 2 незаконні рубки дерев різних порід в полезахисних лісових смугах на землях Плисківської сільської ради Борзнянського району.
Проведено заміри діаметрів пнів незаконно знесених 663 дерев різних порід.
Обраховано збитки, завдані внаслідок незаконних рубок, на суму 2 172 938 гривень.
Заяви про вчинення злочинів направлено до правоохоронних органів з метою встановлення осіб порушників та притягнення винних до відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.
Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37
30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.
Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54
1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.