Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 14:44:59

Наукова діяльність Чернігівщини. ДОВІДКА

22.05.2020   10:56Агенцiя

Загальний обсяг витрат на виконання наукових досліджень і розробок (далі – НДР) організацій Чернігівщини становив 46 млн.грн. Майже половину витрат (49%) було використано на прикладні дослідження, 43% – на виконання науково-технічних (експериментальних) розробок, решта – на фундаментальні дослідження.

Основним джерелом фінансування наукових розробок в області були власні (54% загального обсягу) та бюджетні (32%) кошти. Зокрема, за рахунок коштів державного бюджету профінансовано 13% витрат.
   
На кінець 2019 р. загальна кількість працівників організацій, які здійснювали НДР в області, становила 518 осіб, з них 229 жінок.

Серед спеціалістів налічувалося 218 дослідників, 31 технік та 269 осіб допоміжного персоналу.

Із загальної чисельності дослідників науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) має 71 особа, з них жінок – 36 осіб.
   
Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини