Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 17:40:21

Піротехніки ДСНС знищили артснаряд та дві мінометні міни часів минулих війн

22.05.2020   07:57Агенцiя

Дані вибухонебезпечні предмети були знищені о 16:30 у спеціально відведеному місці.

21 травня об 11:10 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено артилерійський снаряд калібром 37 мм, виявлений вранці місцевими мешканцями на відкритій території неподалік села Займище Сновського району.

Цього ж дня о 10:05 біля села Красносільське Борзнянського району на відкритій ділянці було виявлено предмет, схожий на вибухонебезпечний, про що люди одразу повідомили рятувальників.

Сапери ДСНС ідентифікували даний предмет, як мінометну міну калібром 50 мм, а при додатковому обстеженні прилеглої території виявили ще один аналогічний боєприпас.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини