Під час нерестової заборони Чернігівським рибпатрулем викрито браконьєра з 26 кг риби
Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції Чернігівщини викрито браконьєра із забороненими знаряддями лову.
На р. Десна, поблизу с. Максаки Менського району житель м. Мена виловлював рибу з човна за допомогою 2 од. сіток.
До тенет браконьєра потрапило 26 кг риби: лящ – 23 екз., плоскирка – 12 екз. та 1 екз. судака. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 4 828 грн.
На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Менського ВП ГУНП в Чернігівській області.
На правопорушника складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде направлений до Менського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності.
Незаконно добуту рибу та заборонені знаряддя лову вилучено.
Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що до 24 травня (включно) діє нерестова заборона на р. Дніпро та р. Сож в межах зони контролю патруля області, до 9 червня (включно) - у всіх водосховищах, до 29 червня (включно) - у придатковій системі водойм (озера, протоки, гирла та ін.). Раків ловити заборонено до 30 червня (включно).
З 21 травня відкривається сезон рибальства на р. Десна та у всіх річках у кореневих водах Чернігівщини. Виходячи на воду дотримуйтесь Правил рибальства.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.