Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 10:30:38

3,5 тисяч працівників отримають допомогу по частковому безробіттю

19.05.2020   13:01Агенцiя

Станом на 18 травня обласною службою зайнятості прийнято 446 позитивних рішень щодо надання допомоги по частковому безробіттю, що дозволить забезпечити виплати для 3,5 тис. працівників, котрі через оголошення карантину та припинення або ж скорочення діяльності суб’єктів малого та середнього бізнесу втратили частину заробітної плати.

руки

руки

Загалом на Чернігівщині 631 роботодавець області подав документи на розгляд службі зайнятості з метою отримання допомоги по частковому безробіттю.

Найбільше найманих працівників, які отримають допомогу по частковому безробіттю, з КП «Чернігівське тролейбусне управління» (близько 300 осіб), ПП «Альтеп-центр», що працює в сфері виробництва та реалізації опалювального обладнання (понад 150 осіб), ДП «Пассервіс» ПАТ «Чернігівавтосервіс», що спеціалізується на пасажирських перевезеннях (понад 140 осіб), ПрАТ Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня» (майже 140 осіб).

За кожну годину втраченого робочого часу наймані працівники підприємств отримають допомогу із розрахунку 2/3 тарифної ставки, але у розмірі не більшому, ніж мінімальна заробітна плата.

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями 10:17

Будемо відпрацьовувати всі разом, - з таких слів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко почав першу після виборів і свого обрання на другий термін щотижневу розширену нараду в Чернігівській міській раді.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:06

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 жовтня до 8:00 28 жовтня 2020 року.

208: кандидат від

208: кандидат від "Слуги народу" Анатолій Гунько перемагає радикала Олега Ляшка 08:14

На проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі №208 на Чернігівщині лідирує кандидат від партії "Слуга народу" Анатолій Гунько.