Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 08:03:41

3,5 тисяч працівників отримають допомогу по частковому безробіттю

19.05.2020   13:01Агенцiя

Станом на 18 травня обласною службою зайнятості прийнято 446 позитивних рішень щодо надання допомоги по частковому безробіттю, що дозволить забезпечити виплати для 3,5 тис. працівників, котрі через оголошення карантину та припинення або ж скорочення діяльності суб’єктів малого та середнього бізнесу втратили частину заробітної плати.

руки

руки

Загалом на Чернігівщині 631 роботодавець області подав документи на розгляд службі зайнятості з метою отримання допомоги по частковому безробіттю.

Найбільше найманих працівників, які отримають допомогу по частковому безробіттю, з КП «Чернігівське тролейбусне управління» (близько 300 осіб), ПП «Альтеп-центр», що працює в сфері виробництва та реалізації опалювального обладнання (понад 150 осіб), ДП «Пассервіс» ПАТ «Чернігівавтосервіс», що спеціалізується на пасажирських перевезеннях (понад 140 осіб), ПрАТ Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня» (майже 140 осіб).

За кожну годину втраченого робочого часу наймані працівники підприємств отримають допомогу із розрахунку 2/3 тарифної ставки, але у розмірі не більшому, ніж мінімальна заробітна плата.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини