Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 18:14:56

3,5 тисяч працівників отримають допомогу по частковому безробіттю

19.05.2020   13:01Агенцiя

Станом на 18 травня обласною службою зайнятості прийнято 446 позитивних рішень щодо надання допомоги по частковому безробіттю, що дозволить забезпечити виплати для 3,5 тис. працівників, котрі через оголошення карантину та припинення або ж скорочення діяльності суб’єктів малого та середнього бізнесу втратили частину заробітної плати.

руки

руки

Загалом на Чернігівщині 631 роботодавець області подав документи на розгляд службі зайнятості з метою отримання допомоги по частковому безробіттю.

Найбільше найманих працівників, які отримають допомогу по частковому безробіттю, з КП «Чернігівське тролейбусне управління» (близько 300 осіб), ПП «Альтеп-центр», що працює в сфері виробництва та реалізації опалювального обладнання (понад 150 осіб), ДП «Пассервіс» ПАТ «Чернігівавтосервіс», що спеціалізується на пасажирських перевезеннях (понад 140 осіб), ПрАТ Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня» (майже 140 осіб).

За кожну годину втраченого робочого часу наймані працівники підприємств отримають допомогу із розрахунку 2/3 тарифної ставки, але у розмірі не більшому, ніж мінімальна заробітна плата.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.