Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 03:52:15

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.05.2020   09:33Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 травня до 8:00 18 травня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 3 небезпечні події. Внаслідок цих подій загинуло 4 особи.


Надзвичайна ситуація, яка пов’язана з пожежею в житловому секторі:

- в с. Моложава Городнянського району по вул. Горького, 78 о 20 год. 48 хв. 17 травня в одноповерховому житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинули 4 особи: 1969, 1971, 1974 та 1976 років народження. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електромережі. 


Пожежі – 2:

пожежі на транспорті – 1:

- в смт Козелець по вул. Магістральній о 08 год. 50 хв. 17 травня сталася пожежа автомобіля "ВАЗ-21099". Вогнем пошкоджено моторний відсік. Причина пожежі - розгерметизація паливної системи автомобіля;

пожежі сухої трави та сміття – 1:

- в м. Чернігові в урочищі "Ялівщина" о 20 год. 15 хв. 17 травня на відкритій території сталася пожежа сміття в сміттєзбірнику на площі 4 кв.м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.


Інші події – 1:

В зв’язку з проведенням аварійних робіт на міжселищному газопроводі високого тиску АТ "Чернігівгаз" з 08 години 18 травня тимчасово припинено постачання природного газу до промислових підприємств, об’єктів соціальної сфери та абонентів с. Старий Білоус Чернігівського району (661 абонент).
Орієнтовний термін закінчення робіт о 17 години 29 травня. В разі оперативного виконання робіт газопостачання буде відновлено достроково.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 10 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 17 травня до 20 години 18 травня очікується мінлива хмарність. Вночі місцями невеликий дощ, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі 5-10º тепла, вдень 12-17º тепла.
По Чернігову температура вночі 7-9º тепла, вдень 14-16º тепла.

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.