У Прилуках поліція затримала серійних автовикрадачів
Троє прилучан пошкоджували автомобілі та викрадали з салону усі цінні речі. Правоохоронці довели причетність зловмисників до десяти таких крадіжок та угону автомобіля і мопеда. Поліція відкрила кримінальні провадження.
До поліції почали надходити заяви від автовласників про здійснення крадіжок майна з їх транспортних засобів. Зловмисники вибивали скло в дверцятах й проникали до салону, звідки викрадали все цінне - магнітоли, відеореєстратори, гроші, документи тощо.
Оперативники карного розшуку під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури в результаті комплексу розшукових заходів затримали за підозрою у вчиненні крадіжок трьох мешканців Прилук.
«Трофеєм» крадіїв став автомобіль, який вони викрали у місцевого жителя. Транспортний засіб був припаркований біля будинку власника. Чоловік залишав машину на ніч без охорони, а зранку виявив зникнення автівки.
Зазвичай зловмисники діяли в темний час доби. Вони підбирали автомобілі, залишені без нагляду біля будинків багатоповерхівок та у неосвітлених місцях.
Правоохоронці вже довели причетність зловмисників до скоєння десятка крадіжок майна громадян з автотранспорту та викрадення автівки і мопеда. Наразі перевіряється їх причетність до скоєння аналогічних злочинів.
Слідчим відділенням Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області розпочаті кримінальні провадження за ознаками статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та статтею 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).
Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру.
Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.