Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 18:21:51

Прилуки: на засіданні виконавчого комітету

13.05.2020   14:12Агенцiя

12 травня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Сивенка.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали 16 питань порядку денного, зокрема:

«Про затвердження списків кандидатів на заохочення стипендією Прилуцького міського голови» та «Про затвердження списку кандидатів на відзначення одноразовою грошовою винагородою» доповіла заступник начальника управління освіти міської ради Валентина Ходюк.

«Про затвердження форм розрахунку тарифів на послуги з централізованого водопостачання і централізованого водовідведення» виступив директор комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Андрій Гавриш.

«Про виконання плану роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради за І квартал 2020 року» інформувала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Малоголова.

Начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона проінформувала з питань порядку денного:

Про виділення коштів для преміювання;

Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги;

Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги за рахунок субвенції на виконання доручень виборців депутатами обласної ради;

Про виділення коштів;

Про затвердження плану заходів щодо збалансування міського бюджету у 2020 році в процесі його виконання;

Про затвердження плану заходів щодо недопущення порушень і недоліків виконавської дисципліни структурними підрозділами Прилуцької міської ради на 2020 рік.

З питання «Про реконструкцію об’єкта благоустрою» доповів начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тесленко.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету розглянули низку й інших питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.