За останню добу в області +1 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію
У Чернігівській області зафіксовано ще один випадок інфікування Covid-19. ПЛР-тест підтвердив захворювання у жительки міста Ніжин. Вона працює в одному з київських медзакладів. Хвороба протікає безсимптомно. Жінка знаходиться на самоізоляції вдома.
Також є гарна новина: одужала хвора з Корюківки. Відсутність вірусу підтвердили два негативні ПЛР-тести. Наразі жінка знаходиться у лікарні під наглядом через поважний вік та супутні хвороби, але вже найближчим часом буде виписана додому.
На сьогодні в області 80 випадків інфікування на коронавірусну інфекцію. 9 осіб госпіталізовані, 46 – на амбулаторному лікуванні.
Одужали 19 пацієнтів, 6 летальних випадків.
За добу обласним лабораторним центром проведено 88 ПЛР-тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.