Дизпаливо та автомобілі - державі!
20 вересня до міжнародного автомобільного пункту пропуску "Сеньківка", на в'їзд в Україну, один за одним прибули два вантажні мікроавтобуси "Даф". Керували ними громадяни України Роман Г. та Дмитро Є.
Прикордонний наряд по огляду транспортних засобів звернув увагу на знервовану поведінку водіїв цих автомобілів. На підставі аналізу та оцінки ризиків, старший прикордонних нарядів в пункті пропуску ініціював проведення спільного зі співробітниками митниці поглибленого огляду автомобілів.
Під час цього огляду і виникла підозра, що місткість додатково встановлених баків на цих автомобілях, не відповідає вказаним в реєстраційних документах. За результатами перевірки встановлено, що на одному автомобілі місткість баку, перевищує заявлену на 180 літрів і складає 560 літрів, а на іншому перевищує на 90 літрів і складає 540 літрів. В обох випадках баки були повні.
За порушення митних правил, 1100 літрів дизпалива та обидва автомобілі вилучені у власників та оцінені у 71694 гривень.
Всього ж за минулий тиждень, з 17 по 23 вересня 2012 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено майже 118 тис. громадян та 27 тис. транспортних засобів, затримано 7 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 57 осіб, на яких накладено штрафів на суму 9539 гривень.
Через державний кордон не пропущено 25 осіб, з яких 7 - діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.
Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 81000 гривень.
Помічник начальника загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.