Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 19:34:03

Пошкоджені надмогильні плити на німецькому кладовищі в Чернігові відновлять коштом міського бюджету

12.05.2020   12:35Агенцiя

Таке доручення чернігівський міський голова дав на загальній нараді 12 травня керівникам управління ЖКГ та КП «Спецкомбінат».

Також він доручив направити листа меру Меммінгена, німецького міста-партнера Чернігова, і повідомити як про прикру подію, так і про зобов’язання Чернігова відновити ці могили.

Разом з тим, Владислав Атрошенко зазначив: кошти на відновлення треба хоч і невеликі, але за них теж можна було би зробити щось корисне в місті. А з вини вандалів цієї можливості не буде.

Днями 36 надмогильних плит на післявоєнному німецькому кладовищі в Чернігові були зруйновані. Керівицтво КП «Спецкомбінат» Чернігівської міської ради повідомило про цей випадок вандалізму до правоохоронних органів. Ведеться слідство.

Всього на цьому кладовищі – 288 поховань 1944-1947 років. Це померлі з числа військовополонених, які працювали в ці роки на відбудові зруйнованого війною Чернігова.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.