Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 11:44:38

Пошкоджені надмогильні плити на німецькому кладовищі в Чернігові відновлять коштом міського бюджету

12.05.2020   12:35Агенцiя

Таке доручення чернігівський міський голова дав на загальній нараді 12 травня керівникам управління ЖКГ та КП «Спецкомбінат».

Також він доручив направити листа меру Меммінгена, німецького міста-партнера Чернігова, і повідомити як про прикру подію, так і про зобов’язання Чернігова відновити ці могили.

Разом з тим, Владислав Атрошенко зазначив: кошти на відновлення треба хоч і невеликі, але за них теж можна було би зробити щось корисне в місті. А з вини вандалів цієї можливості не буде.

Днями 36 надмогильних плит на післявоєнному німецькому кладовищі в Чернігові були зруйновані. Керівицтво КП «Спецкомбінат» Чернігівської міської ради повідомило про цей випадок вандалізму до правоохоронних органів. Ведеться слідство.

Всього на цьому кладовищі – 288 поховань 1944-1947 років. Це померлі з числа військовополонених, які працювали в ці роки на відбудові зруйнованого війною Чернігова.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Близько 129 млн грн аліментів повернули державні виконавці дітям Чернігівщини

Близько 129 млн грн аліментів повернули державні виконавці дітям Чернігівщини 11:31

З початку 2020 року державні виконавці Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини стягнули на користь понад 40 тисяч дітей 492 мільйони гривень аліментів.

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні 10:48

Щороку у жовтні більшість країн проводить місяць підвищення обізнаності про рак молочної залози. Цього року до нього долучились і бібліотеки Чернігівщини.

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів 10:40

У Чернігові у сквері ім.М.Попудренка відбулося покладання квітів до братської могили воїнів, які загинули восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів.

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями 10:17

Будемо відпрацьовувати всі разом, - з таких слів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко почав першу після виборів і свого обрання на другий термін щотижневу розширену нараду в Чернігівській міській раді.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:06

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.