Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 22:49:52

Оперативні дані по COVID-19 у Чернігові

12.05.2020   10:37Агенцiя

На свята до лікарні № 2 міста Чернігова надійшло ще 2 пацієнтки з COVID-19. Їм 65 і 69 років.

Їх стан середньої тяжкості. Відслідкувати зараження не вдалося, вони категорично заперечують факт подорожей (що своїх, що контактних осіб) за межі міста.

Також за свята є 3 випадки одужання, що підтвердилося ПЛР-тестом.

Зараз у Чернігові з COVID-19 всього 15 хворих, з яких 4 госпіталізовані. Інші вдома на самоізоляції без респіраторних проявів інфекції. ШВЛ поки не використовуєься, одна з пацієнток отримує кисневу терапію.

Проведено 515 ПЛР-тестів і майже 400 експрес-тестів.

Всім необхідним лікарні забезпечені, необхідне докупається, доповів керівник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради на нараді в міській раді.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини