Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 13:35:40

14 мільйонів гривень аліментів було перераховано у квітні дітям Чернігівщини

12.05.2020   10:30Агенцiя

Вчасно несплачені аліменти – це не лише сума батьківського боргу, а й загроза для всебічного та гармонійного розвитку дитини.

Фахівці юстиції, виконуючи покладені державою обв’язки, захищаютьта відновлюють порушені економічні права підростаючогопокоління.

«Правові перепони, які доводитьсядолати неплатникам аліментів у ході виконавчого провадження змушують їх схаменутися та загадати про вчинені помилки. За минулий місяць державні виконавці сприяли зменшенню аліментної заборгованості убатьків Чернігівщини  на 14 мільйонів гривень», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що піклуватися про власну родину простіше та дешевше без нагадувань з боку держави, а штрафи та незручності, спричинені обмеженням прав й арештом банківських рахунків, не стануть нагородою за умисне ухилення від виконання батьківського обов’язку.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного, який завдав ножових поранень своєму знайомому 12:15

У Носівці поліцейські затримали чоловіка, який під час конфлікту на ґрунті спільного вживання алкоголю тяжко поранив ножем свого знайомого. Потерпілого госпіталізували, а зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 11:34

23 березня, близько 13-ї години, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ поблизу села Зруб сталась ДТП.

Дві лікарні Чернігова отримали 44 сучасні ліжка інтенсивної терапії від американських партнерів 10:52

Допомога надійшла в обласну та другу міську лікарні від Міжнародного Благодійного Фонду «Підтримка Лікарень України» (Support Hospitals in Ukraine Foundation, США).

Безбар’єрна література: на Чернігівщині створюють аудіофонд книг місцевих авторів 10:28

В області триває робота над створенням безбар’єрного культурного середовища та забезпеченням рівного доступу до інформації, мистецтва й українського слова для всіх категорій населення – незалежно від життєвих обставин чи стану здоров’я.

До річниці з дня народження Івана Мазепи у Чернігові презентували книгу про розбудову Гетьманщини 09:45

Видатний український політичний і державний діяч Іван Мазепа народився 20 березня 1639 року у шляхетській православній родині на хуторі Мазепинці Київського воєводства (неподалік від Білої Церкви).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини