Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 19:33:51

Фахівці Семенівського, Бобровицького і Бахмацького територіальних підрозділів Держпродспоживслужби щодня контролюють діяльність місцевих ринків

12.05.2020   10:19Агенцiя

У Семенівці 6 травня поновив діяльність ринок комунального підприємства «Семенівське», що зареєстроване як оператор ринку харчових продуктів згідно чинного законодавства.

Рішення про його відкриття напередодні ухвалив виконком  Семенівської міської ради за умови виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України №14.

Фахівці територіального управління Держпродспоживслужби щодня здійснюють санітарно-епідеміологічне обстеження агропродовольчого ринку з оформленням відповідного акту.

Допуск працівників підприємства, продавців та відвідувачів на територію відбувається лише за наявності захисних масок і після обов’язкового проходження ними процедури безконтактного температурного скринінгу.  Також спеціалістами районного управління Держпродспоживслужби здійснюється контроль за проведенням дезінфекційних заходів на ринку і за дотриманням інших санітарних вимог, зазначених у постанові Головного державного санітарного лікаря України. За час роботи ринку суттєві порушення не зафіксовані.

На відміну від Семенівки, у Бобровиці місцевий ринок розпочав роботу ще 1 травня. Під час санітарно-епідеміологічного обстеження спеціалісти районного управління Держпродспоживслужби встановили, що у м’ясо-молочному павільйоні завершувались роботи по обладнанню захисних екранів, на час перевірки павільйон не працював. Адміністрації ринку були надані пропозиції щодо завершення ремонтних робіт до початку роботи торгової зали.

Нині на території ринку реалізація харчових продуктів здійснюється у двох торгових павільйонах, які зареєстровані в державному реєстрі. Там кожні три години проводиться дезінфекція контактних поверхонь, про що робляться відповідні записи у журналах. По завершенні робочого дня хлорвмісним засобом дезінфікується вся територія ринку.

У Бахмачі спеціалісти територіального підрозділу Держпродспоживслужби спільно з правоохоронцями, представниками міської ради та керівництвом ринку також здійснюють щоденний контроль за дотриманням вимог протиепідемічних заходів на продовольчих ринках.

Зокрема, проводиться роз’яснювальна робота з відвідувачами щодо правил перебування у торговельних павільйонах. Працівники агропродовольчого ринку, продавці і відвідувачі на території перебувають  у захисних масках, усі проходять температурний контроль. Місця торгівлі обладнані захисними екранами.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.