Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 11:44:31

Фахівці Семенівського, Бобровицького і Бахмацького територіальних підрозділів Держпродспоживслужби щодня контролюють діяльність місцевих ринків

12.05.2020   10:19Агенцiя

У Семенівці 6 травня поновив діяльність ринок комунального підприємства «Семенівське», що зареєстроване як оператор ринку харчових продуктів згідно чинного законодавства.

Рішення про його відкриття напередодні ухвалив виконком  Семенівської міської ради за умови виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України №14.

Фахівці територіального управління Держпродспоживслужби щодня здійснюють санітарно-епідеміологічне обстеження агропродовольчого ринку з оформленням відповідного акту.

Допуск працівників підприємства, продавців та відвідувачів на територію відбувається лише за наявності захисних масок і після обов’язкового проходження ними процедури безконтактного температурного скринінгу.  Також спеціалістами районного управління Держпродспоживслужби здійснюється контроль за проведенням дезінфекційних заходів на ринку і за дотриманням інших санітарних вимог, зазначених у постанові Головного державного санітарного лікаря України. За час роботи ринку суттєві порушення не зафіксовані.

На відміну від Семенівки, у Бобровиці місцевий ринок розпочав роботу ще 1 травня. Під час санітарно-епідеміологічного обстеження спеціалісти районного управління Держпродспоживслужби встановили, що у м’ясо-молочному павільйоні завершувались роботи по обладнанню захисних екранів, на час перевірки павільйон не працював. Адміністрації ринку були надані пропозиції щодо завершення ремонтних робіт до початку роботи торгової зали.

Нині на території ринку реалізація харчових продуктів здійснюється у двох торгових павільйонах, які зареєстровані в державному реєстрі. Там кожні три години проводиться дезінфекція контактних поверхонь, про що робляться відповідні записи у журналах. По завершенні робочого дня хлорвмісним засобом дезінфікується вся територія ринку.

У Бахмачі спеціалісти територіального підрозділу Держпродспоживслужби спільно з правоохоронцями, представниками міської ради та керівництвом ринку також здійснюють щоденний контроль за дотриманням вимог протиепідемічних заходів на продовольчих ринках.

Зокрема, проводиться роз’яснювальна робота з відвідувачами щодо правил перебування у торговельних павільйонах. Працівники агропродовольчого ринку, продавці і відвідувачі на території перебувають  у захисних масках, усі проходять температурний контроль. Місця торгівлі обладнані захисними екранами.

Останні новини Чернігівщини

Близько 129 млн грн аліментів повернули державні виконавці дітям Чернігівщини

Близько 129 млн грн аліментів повернули державні виконавці дітям Чернігівщини 11:31

З початку 2020 року державні виконавці Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини стягнули на користь понад 40 тисяч дітей 492 мільйони гривень аліментів.

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні 10:48

Щороку у жовтні більшість країн проводить місяць підвищення обізнаності про рак молочної залози. Цього року до нього долучились і бібліотеки Чернігівщини.

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів 10:40

У Чернігові у сквері ім.М.Попудренка відбулося покладання квітів до братської могили воїнів, які загинули восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів.

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями 10:17

Будемо відпрацьовувати всі разом, - з таких слів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко почав першу після виборів і свого обрання на другий термін щотижневу розширену нараду в Чернігівській міській раді.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:06

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.