Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 16:05:08

Фахівці Семенівського, Бобровицького і Бахмацького територіальних підрозділів Держпродспоживслужби щодня контролюють діяльність місцевих ринків

12.05.2020   10:19Агенцiя

У Семенівці 6 травня поновив діяльність ринок комунального підприємства «Семенівське», що зареєстроване як оператор ринку харчових продуктів згідно чинного законодавства.

Рішення про його відкриття напередодні ухвалив виконком  Семенівської міської ради за умови виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України №14.

Фахівці територіального управління Держпродспоживслужби щодня здійснюють санітарно-епідеміологічне обстеження агропродовольчого ринку з оформленням відповідного акту.

Допуск працівників підприємства, продавців та відвідувачів на територію відбувається лише за наявності захисних масок і після обов’язкового проходження ними процедури безконтактного температурного скринінгу.  Також спеціалістами районного управління Держпродспоживслужби здійснюється контроль за проведенням дезінфекційних заходів на ринку і за дотриманням інших санітарних вимог, зазначених у постанові Головного державного санітарного лікаря України. За час роботи ринку суттєві порушення не зафіксовані.

На відміну від Семенівки, у Бобровиці місцевий ринок розпочав роботу ще 1 травня. Під час санітарно-епідеміологічного обстеження спеціалісти районного управління Держпродспоживслужби встановили, що у м’ясо-молочному павільйоні завершувались роботи по обладнанню захисних екранів, на час перевірки павільйон не працював. Адміністрації ринку були надані пропозиції щодо завершення ремонтних робіт до початку роботи торгової зали.

Нині на території ринку реалізація харчових продуктів здійснюється у двох торгових павільйонах, які зареєстровані в державному реєстрі. Там кожні три години проводиться дезінфекція контактних поверхонь, про що робляться відповідні записи у журналах. По завершенні робочого дня хлорвмісним засобом дезінфікується вся територія ринку.

У Бахмачі спеціалісти територіального підрозділу Держпродспоживслужби спільно з правоохоронцями, представниками міської ради та керівництвом ринку також здійснюють щоденний контроль за дотриманням вимог протиепідемічних заходів на продовольчих ринках.

Зокрема, проводиться роз’яснювальна робота з відвідувачами щодо правил перебування у торговельних павільйонах. Працівники агропродовольчого ринку, продавці і відвідувачі на території перебувають  у захисних масках, усі проходять температурний контроль. Місця торгівлі обладнані захисними екранами.

Останні новини Чернігівщини

Деснянська громада працює над Статутом та Бюджетом участі

Деснянська громада працює над Статутом та Бюджетом участі 15:11

27 лютого експерти ГО Центру Доброчин зустрілись з депутатами Деснянської селищної ради та обговорили проект Статуту громади та Бюджету участі.

Поліція затримала таксиста за вбивство пасажира

Поліція затримала таксиста за вбивство пасажира 14:47

Співробітники Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області та Ніжинського районного відділу поліції упродовж доби встановили, що таксист вбив пасажира ножем та заховав тіло в засніженому лісі.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 67 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 67 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:35

Упродовж минулого тижня з 22 лютого по 1 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу, 67 одиниць основної і спеціальної техніки.

У регіональному ефірі UA: ЧЕРНІГІВ побільшає випусків місцевих новин

У регіональному ефірі UA: ЧЕРНІГІВ побільшає випусків місцевих новин 14:21

З 1 березня регіональні телеканали Суспільного, зокрема і UA: ЧЕРНІГІВ, змінюють сітку мовлення. Замість трьох випусків новин у будні виходитиме п’ять: о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40.

Національний заповідник “Качанівка” тепер з безкоштовним Wi-Fi та терміналом для безготівкових розрахунків

Національний заповідник “Качанівка” тепер з безкоштовним Wi-Fi та терміналом для безготівкових розрахунків 14:14

Відсьогодні в більшості локацій на території Національного історико-культурного заповідника “Качанівка” запрацював безкоштовний Wi-Fi і з’явилась можливість розрахунку через термінал.