За вчинення шахрайських дій особі призначено покарання у вигляді позбавлення волі
Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносномешканця м. Прилуки, який протягом листопада 2019 – січня 2020 року шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами місцевих жителів.
Як встановлено в судовому засіданні, протягом листопада 2019 – січня 2020 року мешканець м. Прилуки, 1957 р.н., будучи раніше засудженим за вчинення майнових корисливих злочинів та в період іспитового строку, під приводом продажу речей побутового призначення, шляхом обману заволодів грошовими коштами потерпілих на загальну суму 4300 грн., ошукавши 9 осіб.
Прокурором у суді надано беззаперечні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 ч.2КК України, визнана судом доведеною.
Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 07.05.2020 обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України та за сукупністю злочинів призначено покарання у вигляді 3 – х років 7 – ми місяців позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.