Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито грубе порушення Правил рибальства з ознаками кримінального злочину
11 травня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції Чернігівщини викрито браконьєрів із забороненими знаряддями лову.
На р. Десна, поблизу с. Смолин Чернігівського району житель с. Семиполки Київської області виловлював рибу з човна за допомогою 6 од. сіток.
До тенет браконьєра потрапило 12 кг риби: плітка – 40 екз., по 13 екз. краснопірки і окуня, по 6 екз. плоскирки і ляща, 4 екз. синця, 3 екз. карася сріблястого, 2 екз. лина та 1 екз. судака. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 6 868 грн.
На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області.
На правопорушника складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде направлений до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності.
Незаконно добуту рибу, заборонені знаряддя лову та човен вилучено.
Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.