Цьогоріч у Ялівщині висаджено майже 900 саджанців молодняку та видалено 48 аварійних дерев
У березні в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» проведені роботи з видалення сухостою та відновлення зелених насаджень.
Так, за участі працівників комунального закладу «РЛП «Ялівщина», обласного управління лісового і мисливського господарства, науковців та громадськості висаджено 883 саджанці молодих дерев та кущів: липи серцелистої (105), берези бородавчастої (35), калини звичайної (20), сосни звичайної (248), спіреї японської (400), модрини європейської (30), дуба звичайного (25), каштана кінського (10), ясеня звичайного (10).
Водночас у 2020 році за рахунок коштів КЗ «РЛП «Ялівщина» - понад 90 тисяч гривень - видалено 48 аварійних дерев.
В листопаді минулого року територію парку обстежено комплексною комісією у складі представників комунального закладу «РЛП «Ялівщина», Держекоінспекції в області, КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, науковців та громадських екоактивістів. За результатами обстеження складено відповідний акт на видалення 90 всохлих дерев різних порід (сосна звичайна, береза бородавчаста, плодові - груша, яблуня). З них 42 видалено наприкінці 2019 року, решту - цьогоріч.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.