За день поліція вилучила боєприпаси у кількох громадян
Один з чоловіків незаконно зберігав набої до автоматичної зброї, інший – продавав патрони. За обома фактами поліція розслідує кримінальні провадження.
В Ніжинському районі кримінальна поліція під час огляду виявила та спільно із слідчо-оперативною групою вилучила у громадянина пакет з кількома десятками набоїв до автомата Калашникова. Вилучені набої направлені на дослідження.
В результаті проведеної спецоперації поліція затримала у Чернігівському районі раніше судимого чоловіка. Той незаконно збув односельцю 300 набоїв до автоматичної зброї армійських зразків. Продавець оцінив боєприпаси по 8 гривень за штуку. Вилучені набої направлені на дослідження. Правопорушник затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За двома фактами відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.