Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 11:37:58

В облраді шукали найбільш оптимальні шляхи вирішення проблем фінансово-господарської діяльності ДП "Ніжинрайагролісництво"

08.05.2020   18:22Агенцiя

З вересня минулого року в роботі ДП «Ніжинрайагролісництво» виникли серйозні труднощі, у зв’язку із чим на даний момент дочірнє підприємство фактично не веде повноцінної господарської діяльності.

Через тривалу відсутність керівника, накладення штрафів та арешту на активи ДП «Ніжинрайагролісництво», розрахункові рахунки і касу розмір загальної заборгованості дочірнього підприємства наразі складає більше 3 мільйонів гривень.

У березні цього року актуальні питання діяльності суб’єкта господарювання вже обговорювалися під час зустрічі голови обласної ради Ігоря Вдовенка з представниками колективу Ніжинського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Ніжинрайагролісництво» та відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області.

Сьогодні ж до обговорення нагальних проблем дочірнього підприємства за ініціативи Ігоря Вдовенка долучилися голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко, депутат обласної ради Валерій Куліч, начальник управління комунального майна обласної ради Андрій Бунін, в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області Олексій Літвінов та заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ігор Бондарев.

Під час наради обговорювалися різні варіанти можливого виходу із кризової ситуації, в якій опинилося дочірнє підприємство за останній час.

- Окрім відновлення стабільної роботи ДП «Ніжинрайагролісництво», потрібно якнайшвидше ліквідувати заборгованість із виплати заробітної платні працівникам дочірнього підприємства, щоб не довести людей до відчаю і радикальних дій, - зазначив Ігор Вдовенко, коментуючи ситуацію.

Голова обласної ради також акцентував увагу на тому, що наразі важливо забезпечити належну охорону лісових угідь, щоб через нестабільне становище суб’єкта господарювання на його території не посилились незаконні рубки і крадіжки деревини.

Після тривалого обговорення учасники зустрічі зійшлись на думці, що доцільно було б надати ДП «Ніжинрайагролісництво» позику з обласного бюджету, яку після відновлення повноцінної діяльності підприємству треба буде повернути, аби розблокувати рахунки і налагодити господарську діяльність.

Для того, щоб напрацювати ефективний алгоритм виходу із кризи та розв’язання фінансових проблем ДП «Ніжинрайагролісництво», було вирішено оперативно провести детальний аналіз фінансово-господарських показників його діяльності, систематизувати і узагальнити всю наявну інформацію, щоб оцінити реальний стан речей і визначити обсяги коштів, потрібні для стабілізації роботи підприємства.

Наразі головою обласної ради вже підготовлено проєкт рішення щодо покращення платоспроможності агролісогосподарського підприємства, який буде внесено на розгляд 23-ї сесії обласної ради у наступний вівторок.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Близько 129 млн грн аліментів повернули державні виконавці дітям Чернігівщини

Близько 129 млн грн аліментів повернули державні виконавці дітям Чернігівщини 11:31

З початку 2020 року державні виконавці Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини стягнули на користь понад 40 тисяч дітей 492 мільйони гривень аліментів.

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні 10:48

Щороку у жовтні більшість країн проводить місяць підвищення обізнаності про рак молочної залози. Цього року до нього долучились і бібліотеки Чернігівщини.

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів 10:40

У Чернігові у сквері ім.М.Попудренка відбулося покладання квітів до братської могили воїнів, які загинули восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів.

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями 10:17

Будемо відпрацьовувати всі разом, - з таких слів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко почав першу після виборів і свого обрання на другий термін щотижневу розширену нараду в Чернігівській міській раді.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:06

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.