Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 16:39:03

У Чернігові в День пам’яті та примирення до могил воїнів поклали квіти

08.05.2020   14:10Агенцiя

8 травня у День пам’яті та примирення відбулося покладання квітів до братської могили воїнів, які загинули під час визволення Чернігова і форсування Дніпра у вересні-жовтні 1943 року, яка знаходиться у сквері ім.М.Попудренка.

Через карантинні обмежувальні заходи цьогорічні пам’ятні дати - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та День пам’яті та примирення відзначаються без громадськості. Квіти поклали керівники міста та області.

На знак вшанування усіх загиблих у ті воєнні роки також сьогодні були встановлені корзини з квітами до меморіального комплексу жертвам нацизму в урочищі «Подусівка», до могил на німецькому кладовищі в урочищі «Кривулівщина».

Як відомо, Друга світова війна забрала понад 56 мільйонів людських життів, у тому числі 10 мільйонів українців. За два роки окупації німецькими каральними органами у Чернігові були страчені майже 53 тисячі людей. Серед них були й мирні жителі.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини