Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 10:14:07

Особливий дрес-код та спрощена процедура: як у період карантину одружують чернігівців

08.05.2020   11:07Агенцiя

Маска, рукавички та спрощена весільна процедура– нові умови для молодят, які зголосилися одружитися під час карантину, адже подали заяву на реєстрацію шлюбу ще до початку пандемії та не виявили бажання відкладати це свято на потім.

«Такі правила анітрохи не бентежать наречених, а навпаки додають весіллю особливого шарму, адже під час церемонії вся увага закоханих зосереджена виключно на погляді другої половинки, – розповідає Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). – До речі, у Чернігові з початку карантину одружилося 114 пар».

Разом з тим, фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану обласного центру під час карантину засвідчують й розлучення, проте цей показник у рази менше – у зазначений період  розлучилося 29 подружжів.

Слід зазначити, що закохані можуть подати заяву на реєстрацію шлюбу, не виходячи з дому, скориставшись вебпорталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини