Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 19:29:31

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

08.05.2020   10:57Агенцiя

7 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 7 проектів рішень:

1.Про затвердження списків осіб, які перебувають на квартирному обліку за місцем роботи та зняття з квартирного обліку;

2.Про надання дозволу на влаштування додаткового виходу на приквартирну ділянку з квартири;

3.Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина;

4.Про виплату одноразової грошової винагороди переможцю конкурсу на визначення розробника бренду і брендбуку для міста Ніжина;

5.Про зменшення розміру щомісячної плати за навчання учнів в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах м. Ніжина на період карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19;

6.Про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя;

7.Про фінансування заходів міської цільової програми з виконання власних повноважень Ніжинської міської ради

Всі проекти рішень порядку денного були детально розглянуті та одноголосно підтримані членами виконкому.

У «Різному» міський голова Анатолій Лінник ознайомив присутніх з листом від начальника управління освіти щодо надання дозволу на передачу з балансу управління освіти Ніжинської міської ради продуктів харчування, невикористаних закладами освіти міста, на баланс КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. Миколи Галицького». Членами виконкому було рекомендовано передати актом прийому-передачі міській лікарні продукти харчування з подальшим розглядом проекту рішення на сесії міської ради.

Анатолій Лінник порушив питання стосовно послаблення карантинних обмежень на території України з 11 травня, що було анонсовано урядом протягом кількох днів. Дана постанова прийнята, але ще не оприлюднена і не вступила в дію. В зв’язку з цим надходять звернення від мешканців стосовно відновлення роботи пасажирського транспорту. Анатолій Валерійович зазначив, що повернення з обмежувальних карантинних умов до звичайного режиму життя повинно відбуватися поетапно, враховуючи небезпеку поширення коронавірусу. Те, що Ніжин має більш-менш позитивну ситуацію по захворюваності на COVID-19, пов’язано з вчасним прийняттям відповідних рішень, а мешканці, відповідно, з розумінням відносилися до ситуації і виконували всі рекомендації. Пасажирський транспорт був зупинений в першу чергу, бо він є місцем найбільш тісного контакту людей.

За кількістю хворих та померлих від коронавірусу на території України можна свідчить, що хвороба ще не йде на спад. Тому, робота пасажирського транспорту буде відновлена в останню чергу. Міський голова закликав з розумінням відноситися до даної ситуації.

Очільник міста надав коментарі стосовно ситуації з водовідведенням по вулиці Незалежності. Наразі в соціальних мережах поширюється недостовірна інформація. Анатолій Лінник наголосив, що роботи по водовідведенню розраховані на 2 роки. Конкурс з визначенням виконавця робіт організовувало та визначало обласне управління капітального будівництва. Договір з компанією ТОВ «Авіс-пром» був укладений з 22 грудня 2018 року по 31 грудня 2020 року. Роботи по організації водовідведення були розпочаті минулого року. На даний час вони не закінченні та будуть продовжуватися згідно плану до кінця 2020 року. Тож, замовником робіт та контролюючим органом по роботам з водовідведення на вул. Незалежності є Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА. Співфінансування робіт міською радою відбулося в квітні в повному обсязі в розмірі 2 млн. грн. Міська рада теж має деякі питання по роботі з водовідведення до обласного управління стосовно термінів, тож направила відповідні листи. Але по договору з виконавцем робіт завершення робіт по водовідведенню по вулиці Незалежності заплановано на грудень 2020 року. Роботи виконані лише на 60%, тому оцінювати їх якість і виконання проекту можна буде тільки після стовідсоткового завершення виконання даного об'єкту.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.