Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 10:58:35

Чернігівська міська лікарня №2 отримала ще один апарат ШВЛ від благодійників

08.05.2020   10:49Агенцiя

Чернігівська міська лікарня №2 отримала ще один новий апарат штучної вентиляції легень. Він вже встановлений в інфекційному відділенні цього медичного закладу.

Обладнання придбала для Чернігова компанієя AB InBev Efes Ukraine, якій належить Чернігівський пивкомбінат. Як повідомляється на офіційному сайті компанії, апарати штучної вентиляції легень нею закуплені для лікарень у всіх трьох її містах, де розташовані її виробництва ― Харкові, Чернігові та Миколаєві.

Новий апарат ШВЛ мобільний, призначений в т. ч. для штучної вентиляції легень при транспортуванні важких хворих з одного приміщення до іншого.

Таким чином, у міських лікарнях Чернігова загалом вже 38 апаратів ШВЛ.

«Коронавірус став для світу справжнім викликом. Зараз принцип нашої компанії «Об'єднувати людей, щоб зробити світ кращим» особливо актуальний, адже тільки разом ми зможемо подолати це випробування. У такій складній ситуації найголовніше ― підтримувати тих, хто навколо, і піклуватися про них», ― коментує Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes, на офіційному сайті компанії.

Головний лікар Чернігівської міської лікарні №2 Володимир Фаль щиро подякував за нове устаткування та зазначив, що лікарі взяли до уваги досвід колег з інших країн та в умовах сьогодення діють на випередження. Адже новий вірус COVID-19 приводить до швидкого перенаповнення реанімаційних відділень у країнах, де фіксується пік епідемії. За таких умов кожен потенційний апарат і штучна вентиляція легенів у медичних установах – це врятоване життя.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні

Бібліотеки Чернігівщини отримали книгу, на яку чекали по всій Україні 10:48

Щороку у жовтні більшість країн проводить місяць підвищення обізнаності про рак молочної залози. Цього року до нього долучились і бібліотеки Чернігівщини.

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів

Чернігів: відбулося покладання квітів до братської могили воїнів 10:40

У Чернігові у сквері ім.М.Попудренка відбулося покладання квітів до братської могили воїнів, які загинули восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів.

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями

Владислав Атрошенко: Як міський голова я маю зобов’язання тільки перед виборцями 10:17

Будемо відпрацьовувати всі разом, - з таких слів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко почав першу після виборів і свого обрання на другий термін щотижневу розширену нараду в Чернігівській міській раді.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:06

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 жовтня до 8:00 28 жовтня 2020 року.