Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 18:47:46

Чернігівська міська лікарня №2 отримала ще один апарат ШВЛ від благодійників

08.05.2020   10:49Агенцiя

Чернігівська міська лікарня №2 отримала ще один новий апарат штучної вентиляції легень. Він вже встановлений в інфекційному відділенні цього медичного закладу.

Обладнання придбала для Чернігова компанієя AB InBev Efes Ukraine, якій належить Чернігівський пивкомбінат. Як повідомляється на офіційному сайті компанії, апарати штучної вентиляції легень нею закуплені для лікарень у всіх трьох її містах, де розташовані її виробництва ― Харкові, Чернігові та Миколаєві.

Новий апарат ШВЛ мобільний, призначений в т. ч. для штучної вентиляції легень при транспортуванні важких хворих з одного приміщення до іншого.

Таким чином, у міських лікарнях Чернігова загалом вже 38 апаратів ШВЛ.

«Коронавірус став для світу справжнім викликом. Зараз принцип нашої компанії «Об'єднувати людей, щоб зробити світ кращим» особливо актуальний, адже тільки разом ми зможемо подолати це випробування. У такій складній ситуації найголовніше ― підтримувати тих, хто навколо, і піклуватися про них», ― коментує Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes, на офіційному сайті компанії.

Головний лікар Чернігівської міської лікарні №2 Володимир Фаль щиро подякував за нове устаткування та зазначив, що лікарі взяли до уваги досвід колег з інших країн та в умовах сьогодення діють на випередження. Адже новий вірус COVID-19 приводить до швидкого перенаповнення реанімаційних відділень у країнах, де фіксується пік епідемії. За таких умов кожен потенційний апарат і штучна вентиляція легенів у медичних установах – це врятоване життя.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.