Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 01:29:31

У ході перевірки 1-ї окремої танкової бригади здійнено заходи з бойового злагодження танкової роти

24.09.2012   14:20

У 1-й окремій танковій бригаді, що в Гончарівському на Чернігівщині, з інспекційною перевіркою працює Головна інспекція Міністерства оборони України на чолі з Валерієм Фроловим. Окрема увага приділяється визначенню рівня бойової готовності військової частини та взаємодії з військовими комісаріатами області.

Зокрема, Чернігівським обласним військовим комісаріатом проведено доукомплектування одного з підрозділів танкової бригади офіцерами, прапорщиками та сержантами з числа військовозобов'язаних. Серед учасників збору люди різноманітних професій. "Запасників"  переодягнули у військовий однострій, видали спорядження та закріпили за ними військову техніку.

Наразі у 1-й окремій танковій бригаді закінчилося бойове навчання у складі танкової роти. Танкові екіпажі здійснили 50-тикілометровий марш на полігон та тренувалися у виконанні завдань за призначенням. У складі зведених екіпажів відбулися заняття з тактико-спеціальної підготовки, водіння бойових машин, вогневої підготовки, інженерної тощо. Поруч з військовозобов'язаними нормативи виконують також солдати-строковики і  військовослужбовці служби за контрактом. Зокрема, чисельність "запасників" у відмобілізованій танковій  роті перевищувала 50 відсотків.

- Укомплектування танкової бригади військовозобов'язаними проводилося у досить стислі терміни, - розповів військовий комісар  Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Костянтин Нікулін. - Загалом нами було відібрано 22 чоловіка для укомплектування посад командирів взводів та відділень,  навідників гармат, механіків водіїв та старшини роти.

Мобілізаційні заході здійснювалися у максимально наближених до бойових умовах. Оперативна обстановка постійно змінювалася. Наприклад, за умови захоплення диверсантами одного з комплектуючих військкоматів, завдання з відбору військовозобов'язаних ставилося зовсім іншому військовому комісаріату.

- Навчання з такою кількістю військовозобов'язаних та застосуванням бойової техніки проводяться у нас вперше, - зазначив Головний інспектор з гуманітарного та соціального забезпечення Головної інспекції Міністерства оборони України полковник Валентин Федічев. - За вказівкою Міністра оборони України Дмитра Саламатіна з метою здійснення якісної перевірки було забезпечено відповідне фінансування. Протягом п'яти діб військовозобов'язані відновили та вдосконалили свої навички за військовими спеціальностями і, навіть, практично провели бойове злагодження на рівні роти.

За результатами низки іспитів та перевірок під час навчання буде визначено рівень  готовності військової частини до виконання завдань за призначенням. Також буде оцінено якість підготовки особового складу бригади відповідно до займаних посад, стан бойової підготовки підрозділів тощо. Про результати перевірки та реальний стан справ у танковій бригаді буде підготовлена доповідь для Міністра оборони України.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.